Polski Rosyjski Angielski

Kontakt ogólny

Kontakt

Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy "Best-Pest" Małgorzata Świętosławska Jacek Świętosławski S.J.

43-602 Jaworzno, ul. Moździerzowców 6b

  • tel: (32) 617-75-71
  • tel: (32) 617-75-62
  • fax: (32) 615-00-07

E-mail: biuro@bestpest.com.pl

Sprawy handlowe

Siedziba firmy

Tomasz Sadowski, tel. 604 997 919, e-mail: t.sadowski@bestpest.com.pl

Robert Gadowski, tel. 664 303 714, e-mail: r.gadowski@bestpest.com.pl

REJON I

Grzegorz Paszkowski - tel. 606 784 922, e-mail: g.paszkowski@bestpest.com.pl

REJON II

Tomasz Milewski - tel. 606 473 571, e-mail: t.milewski@bestpest.com.pl

REJON III

Krzysztof Popek - tel. 600 641 230, e-mail: k.popek@bestpest.com.pl

REJON IV

Krzysztof Śliwa - tel. 668 782 164, e-mail: k.sliwa@bestpest.com.pl

REJON V

Jarosław Szczepański - tel. 696 062 200, e-mail: j.szczepanski@bestpest.com.pl

Kontakt - DDD

Kontakt - DDD

SIEDZIBA FIRMY

Product manager Malwina Grotnik tel. +48 602 610 410,
e-mail: malwina@bestpest.com.pl

CZĘŚĆ ZACHODNIA

Michał Hołownia - tel. +48 606 490 298, e-mail: m.holownia@bestpest.com.pl

CZĘŚĆ WSCHODNIA

Piotr Turek - tel. +48 600 683 965, e-mail: p.turek@bestpest.com.pl

USŁUGI DDD

Michał Hazuka - tel. 600 914 568 lub 32 617 75 71, e-mail: ddd@bestpest.com.pl